Библијски институт

Распоред држања вежби из Увода у Стари Завет 2017

У прилогу се налази распоред држања вежби на предмету Увод у Стари Завет за летњи семестар 2017. Последњи пут ажурирано 20.04.2017.

Летњи семестар 2017 - катихетски:

02.02. Невена Орловић Пост 45-46, Маја Вучић Пост 47-48, Аврамовић Ђорђе Пост 49-50

09.02. Изл 1-3 Миловац Сима, Изл 4-6 Николић Никола

16.02. празник

23.02. Изл 7-9 Димитрије Томић, Изл 10-12 Иван Топић

02.03. Изл 13-15 Никола Рашковић, Игор Лекић Изл 16-18,

09.03. Филм: Излазак

16.03. Изл 19-21 Драган Кељаћ, Владимир Милошевић 22-23, Филиповић Никола 32-33

22.03. Дејан Славков - Изградња скиније – Д. Глумац – Библијска археологија, старозаветне жртве – Д. Глумац - Обрадовић Дејан

30.03. ТРЕЋИ ТЕСТ

06.04. Нема наставе (због промоције Центра за развој каријере – студенти су обавезни да дођу на промоцију)

13.04. Његош Вујадиновић  - старозаветно свештенство – посвећење и одежде

20.04. Александар Дончић - Лев 9-10 

27.04. Нема наставе (службено одсуство)

04.05. Радосављевић Сава Бр 22-23, Никола Нешић Бр 24-25; Филип Ивановић Бр 31, Недељко Анђелковић - Поновљени закони 33-34

11.05. Тошић Немања ИНав 1-3, Ђорђевић Срђан 4-7

18.05. Немања Селаковић ИНав 8-10, Лазар Јокић Суд 1-3, Митровић Бобан Суд 4-7

Младеновић Немања 8-10, Младеновић Никола Суд 11-13, Лазар Радић 14-16 (одбрана у термину консултација)

КРАЈ СЕМЕСТРА

 

Летњи семестар 2017 – пастирски: 

02.02. филм о Потопу Митар Ивић и Славко Рачановић 

09.02. Адамовић Ратко Изл 1-3, Рангелов Предраг Изл 4-6

16.02. празник

23.02. Колосов Андреј Изл 7-9, Милош Јокић Изл 10-12

02.03. Санчан Михаило Изл 13-15, Тешановић Владимир Изл 16-18

09.03. Филм: Излазак

16.03. Стевановић Стефан Изл 19-21, Филип Јовановић 22-23, Рацић Матеја, Изградња скиније

23.03. Марко Филиповић 32-33, Старозаветне жртве – Перић Василије (из књиге Д. Глумац)

30.03. ТРЕЋИ ТЕСТ

06.04. Нема наставе

13.04. Велики Четвртак

20.04. Станисављевић Марко: Старозаветно свештенство – посвећење и одежде, Василић Виктор - Левитска 8-9 глава; Ђукић Ристо Бр 22-23, Матић Урош Бр 24-25

27.04. Нема наставе (службено одсуство)

04.05. Небојша Драјић Бр 31, Ристић Саша - Поновљени закони 33-34

11.05. ИНав 1-3 Марко Поповић, 4-7 Солдо Александар, ИНав 8-10 Орловић Марко

18.05., Суд 1-3 Јеринић Вукашин, Суд 4-7 Стефан Гавриловић, Орловић Никола 8-10 

(одбрана у термину консутација) Суд 11-13 Стефан Миленковић, Николић Стефан 14-16

КРАЈ СЕМЕСТРА

 

Предметни наставници и сарадници