Библијски институт


  • [РЕЗУЛТАТИ] Други тест из Старозаветне историје (јунски рок)

    2018/2019  
    Старозаветна историја - Пастирски смер  
       
    Презиме и име 2. колоквијум
    Аћимовић Боривој 17/031 6
    Богдановић Стефан 17/002 14
    Васиљевић Јован 17/025 10
    Вујиновић Игор 17/083 5
    Гођевац Марко 17/108  
    Дуњић Душан 17/041 11
    Ђорђевић Душан 17/132  
    Жуњић Бранко 17/033 12
    Здравковић Милан 17/131 0
    Зељковић Александар 17/089 3
    Јањић Милош 17/143 10
    Јевтић Дејан 17/107 2
    Јеличић Александар 17/006 12
    Јовановић Даниел 17/069  
    Ковачевић Нешо 17/145 11
    Косић Младен 17/001 1
    Кузмановић Младен 17/088 7
    Лаушевић Маринко 17/085 5
    Лујић Слободан 17/062 5
    Макарић Марко 17/162 7
    Мартиновић Сандра 17/175 9
    Мијаиловић Филип 17/086  
    Новаковић Тешан 17/079 11
    Нојић Младен 17/092 15
    Остојић Урош 17/013 14
    Павићевић Илија 17/098 10
    Поповић Томислав 17/072  
    Радибратовић Петар 17/113  
    Радосављевић Марко 17/090 1
    Радукић Славиша 17/142 2
    Рацић Матеја 17/161 12
    Савић Никола 17/059 14
    Скорић Владимир 17/108  
    Спречо Митар 17/121 0
    Станић Павле 17/153 13
    Станишковић Василије 17/130 6
    Станисављевић Бранислав 17/136 7
    Станојевић Срђан 17/144  
    Тадић Радмило 18/153 1
    Тасић Матеја 17/036 15
    Тодорић Немања 17/028 4
    Тодоровић Дарко 17/099  
    Томић Милета 17/159  
    Ћирковић Александар 17/087 1
    Шкрбић Василије 17/055 11

     

    2018/2019  
    Старозаветна историја - Катихетски смер  
       
    Презиме и име 2. колоквијум
    Анђелић Недељко 16/068  
    Биочанин Огњен 17/064 7
    Васковић Бојан 17/154 2
    Величковић Никола 17/048 7
    Веселиновић Немања 17/030 9
    Вучковић Ђорђе 17/021 14
    Динић Урош 17/077 2
    Долашевић Немања 17/039 2
    Ђорђевић Милош 17/035 14
    Жунић Никола 17/115 11
    Игњатовић Иринеј 17/067 15
    Јвановић Јанко 17/009 11
    Јовановић Никола 17/020 13
    Јовановић Никола 17/075 1
    Јовановић Симо 17/061 6
    Јовановић Урош 17/138  
    Јовић Владимир 17/004 14
    Јокић Атанасије 17/045 3
    Коснић Петра 17/106 7
    Костић Милош 17/056 3
    Мајсторовић Тома 17/082 1
    Маринковић Филип 17/010 14
    Марковић Ђорђе 17/016 13
    Матић Предраг 17/073 8
    Машановић Немања 17/058 15
    Машић Никола 17/071 9
    Мијаиловић Иван 17/044 6
    Миленковић Михаило 17/003 15
    Милић Душан 17/063  
    Милићевић Душан 17/008 14
    Миловановић Стеван 17/101 14
    Милојевић Никола 17/074 4
    Милосављевић Катарина 17/171 13
    Миљковић Страхиња 17/042 10
    Младеновић Теодора 17/052 5
    Настић Богдан 17/157 6
    Ненадовић Бошко 17/112  
    Николоски Драган 17/023 15
    Ноновић Александар 17/161 4
    Павловић Дејан 17/050 1
    Павловић Петар 17/111  
    Пантић Милош 17/169 2
    Пејчић Стефан 17/032  
    Пекић Стефан 17/027 12
    Пено Немања 17/024 13
    Перић Анђела 17/007 15
    Петровић Петар 17/065 11
    Петровић Стеван 17/139 7
    Пиљагић Војислав 17/165  
    Поповић Драгана 17/011  
    Поповић Миодраг 17/054 15
    Поповић Никола 17/070 5
    Раденовић Игор 17/040 13
    Радосављевић Душан 17/018 15
    Растока Дамјан 17/078 10
    Савовић Атанасије 17/049 0
    Сентђерђи Марија 17/043 11
    Станковић Арсеније 17/155 3
    Станковић Гаврило 17/068 4
    Станојевић Лука 17/037 7
    Стевановић Небојша 17/005 15
    Стојановић Лука 17/014 9
    Стојановић Милијана 17/066 14
    Субић Милош 17/119  
    Тасић Александар 17/034 11
    Тинтар Невенко 16/050 2
    Тодоровић Дарко 17/099 0
    Томић Бојан 17/093 9
    Томић Недељко 17/053 9
    Томић Немања 17/135  
    Топаловић Славиша 17/051 6
    Ћабак Стефан 17/080 5
    Цвијановић Дејан 17/109  
    Цвијић Здравко 17/026 5
    Шинжар Стефан 17/015 12
    Шћепановић Милован 17/118  
  • [РЕЗУЛТАТИ] Тестови из Старозаветне егзегезе и теологије (23.05.2019)

    2019/2020 ЈУНСКИ рок  
    Старозаветна егзегеза и Старозаветна теологија  
       
    Презиме и име БР. БОДОВА
    МАГДАЛЕНИЋ МИЛАН  14
    МИХИЋ НЕМАЊА 13
    КАЛИЧАНИН ДИМИТРИЈЕ 15
    ВУЈАСИНОВИЋ ДЕЈАН 11
    ЂУРЂЕВИЋ АНДРЕЈ 12
    МИХАЈЛОВИЋ НИКОЛА 9
    ЂУРЂЕВИЋ АЛЕКСАНДАР  10
    АНЂЕЛКОВИЋ ЈЕЛЕНА 9
    МИЛИЋ АЛЕКСАНДАР 11
    РАДОВАНОВИЋ МИРОСЛАВ 15
    МОМИРОВ НИКОЛА 5
    ВАРГА ЈАНКО 1
    СЛИЈЕПЧЕВИЋ ЗОРАН 11
    ЦВИЈАНОВИЋ АЛЕКСАНДАР 10
    СУБИЋ МИЛИЈАНА 2
    КОСТАДИНОВИЋ САША 3
    БОЖИЋ МИЛОШ 6
    МИТИЋ ДУШАН 5
    ГРУЈИЧИЋ АЛЕКСА 10
    КОЦИЋ МИЛОШ 5
    РАДОВАНЧЕВИЋ НЕВЕНА 3
    ЦВЕТКОВИЋ АЛЕКСАНДАР (ИРИНЕЈ) 6
    АЛЕКСА НИЋИФОРОВИЋ 5
    СТЕФАН БЕОЧАНИН 6
    СТАНКОВ РАДМИЛА 5
    ВУЛИН РАЈКО 3
    СТЕФАН КРНЕТИЋ 9
    ТРИПКОВИЋ СТЕФАН 11
    ИВКОВИЋ ЈОВАН 10
    МИЛОСАВЉЕВИЋ МИЛАН 15
    ТРОЈАНОВИЋ НЕНАД 9
    ЈОВИЧИЋ РАДОВАН 11
    ЖИВКОВ СТЕФАН 11
    ЛУКИЋ ИЛИЈА 9
    БИРАЧ ВЕЉКО 14
    КОПИЋ НИКОЛА 10
    КОШУТИЋ БОЈАН  9
    МИТРОВИЋ СТЕВАН 12
    МАРИНКОВИЋ РАТКО 3
    ДРАЈИЋ НЕБОЈША 14
    ЛАЗАРЕВИЋ УРОШ 4
    АНДРЕЈИЋ ДРАГАНА 13
    ГОРДОВИЋ НИКОЛА 14/135 3
    МИЛИЋ АЛЕКСАНДАР  5
    СРЂАН РАКИЋ 9
    БЛАГОЈЕВИЋ СТЕФАН 5
    ЦАКИЋ ФИЛИП 11
    МИЛИНОВИЋ СЛАВИША 14/102 13
    МАРЈАНОВИЋ ДУШАН 1
    ЉУБЕНОВИЋ ЈЕЛЕНА  8
    ЛАЗИЋ НЕБОЈША 6
    НЕДИЋ СТЕФАН 10
    ЛАЗИЋ ДРАГАН 7
    ПЕТРОВИЋ НЕБОЈША 13
  • [РЕЗУЛТАТИ] Други тест из Увода у Стари Завет (пастирски) 23.05.2019.

    Бр. инд. Име и презиме Први тест 27.12.2018. други тест 23.05.2019
     18/111 Бакоч, Момчило    13 10
     18/006 Березлев, Наташа    15 10
     18/151 Богдановић, Предраг    4 0
     18/109 Вујиновић, Вук    15 14
     18/007 Вујић, Вељко    15 13
     18/098 Гајић, Немања    8 13
     18/106 Глишић, Никола    2 6
     18/141 Денчић, Давид    13 12
     18/030 Дујаковић, Лазар    14 14
     18/086 Ђенадић, Марко    12 8
     18/139 Ђинић, Томислав    4 0
     18/116 Ђорђић, Милорад    0 0
     18/140 Ђурић, Миленко    8 11
     18/124 Ђурковић, Лазар    13 6
     18/145 Живановић, Владимир    15 15
     18/133 Живковић, Стефан    1 0
     18/135 Жујовић, Јелица    0 0
     18/144 Јанчић, Симеон    7 5
     18/126 Јовичић, Срђан    8 5
     18/131 Каиновић, Драган    9 2
     18/023 Клепић, Михаило    9 6
     18/149 Кнежевић, Дејан    8 5
     18/027 Ковачевић, Сава    12 9
     18/032 Купрешак, Никола    12 9
     18/040 Лагунџин, Филип    12 12
     18/099 Лазић, Лазар    11 9
     18/129 Лијескић, Божидар    10 5
     18/059 Мајсторовић, Петар    15 10
     18/014 Мартиновић, Димитрије    15 9
     18/025 Миленковић, Милан    10 0
     18/160 Милошевић, Лука    5 6
     18/121 Мирковић, Никола    0 3
     18/132 Младеновић, Никола    6 0
     18/127 Мојсић, Милош    1 8
     18/056 Несторовић, Александар    10 10
     18/143 Николић, Стефан    11 11
     18/119 Одавић, Ђорђе    5 8
     18/161 Остојић, Горан    1 6
     18/115 Пантелић, Александар    7 4
     18/117 Пантић, Милош    0 6
     18/123 Паповић, Милош    5 2
     18/038 Пебић, Драган    12 9
     18/118 Петровић, Ђорђе    4 13
     18/033 Плавшић, Душан    15 15
     18/125 Поповић, Александар    10 13
     18/114 Пушкар, Стеван    0 7
     18/073 Радовановић, Александар    15 10
     18/156 Радовић, Василије    4 0
     18/122 Сибиновић, Душан    7 5
     18/137 Симић, Јован    4 4
     18/130 Смилић, Урош    8 9
     18/136 Станимировић, Ђорђе    7 8
     18/058 Стјепановић, Никола    10 9
     18/120 Тасевски, Немања    9 8
     18/134 Терзић, Милош    4 10
     18/128 Тркуља, Ђура    - 0
     18/146 Шутић, Александар    7 8
  • [РЕЗУЛТАТИ] Други тест из Увода у Стари Завет (катихетски) 23.05.2019.

    Бр. инд. Име и презиме Први тест 27.12.2018. Други тест 23.05.2019  
     18/083 Алексић, Алекса    15 8  
     18/062 Аџић, Ђорђе    14 7  
     18/035 Башица, Милош    7 0  
     18/105 Бјелица, Милош    2 0  
     18/048 Божић, Божидар    7 0  
     18/080 Бокун, Милица    13 3  
     18/108 Бранковић, Никола    3 0  
     18/095 Вериш, Радослав    11 0  
     18/112 Веселиновић, Милутин    3 4  
     18/103 Вујевић, Томислав    11 5  
     18/021 Вукман, Никола    13 12  
     18/094 Вукосављевић, Никола    0 0  
     18/008 Вукотић, Урош    8 6  
     18/013 Гавриловић, Бошко    11 9  
     18/022 Глигић, Стефан    13 8  
     18/087 Голубовић, Радиша    13 5  
     18/010 Гуска, Теодор    14 11  
     18/148 Дашић, Марко    14 3  
     18/049 Драговић, Василије    12 8  
     18/060 Ђерковић, Стефан    3 11  
     18/084 Ђокић, Ана    13 10  
     18/042 Живковић, Милан    14 6  
     18/154 Ивановић, Давид    12 7  
     18/102 Игњатовић, Данијел    12 7  
     18/064 Иликтаревић, Владислав    8 7  
     18/050 Илић, Немања    12 7  
     18/101 Ичин, Никола    14 0  
     18/091 Јевтовић, Владимир    2 0  
     18/005 Јовановић, Стефан    11 4  
     18/093 Јовић, Немања    2 7  
     18/065 Киселички, Владимир    12 9  
     18/034 Ковачевић, Бобан    8 6  
     18/097 Ковачевић, Марија    13 8  
     18/072 Којић, Жељко    11 5  
     18/076 Коловић, Марко    10 6  
     18/092 Кошевић, Вељко    11 5  
     18/044 Лазић, Никола    12 7  
     18/009 Лепенац, Јован    13 8  
     18/016 Лукић, Јован    4 5  
     18/113 Лукић, Стефан    7 0  
     18/017 Љубић, Лазар    10 6  
     18/074 Малић, Негован    2 1  
     18/082 Маличић, Милош    12 2  
     18/004 Марић, Стефан    8 14  
     18/011 Марјановић, Ђорђе    11 10  
     18/046 Марковић, Миодраг    11 9  
     18/088 Медић, Вукашин    9 2  
     18/066 Милајчић, Александар    15 11  
     18/029 Милановић, Милан    14 5  
     18/063 Милановић, Милован    5 0  
     18/104 Милетић, Милан    9 5  
     18/078 Милинковић, Александра    11 2  
     18/012 Милићевић, Драган    14 13  
     18/020 Мирковић, Митар    15 10  
     18/075 Митић, Александар    8 0  
     18/047 Михајловић, Милош    12 6  
     18/077 Михајловић, Филип    9 0  
     18/051 Недељковић, Лука    9 5  
     18/039 Новић, Ненад    14 8  
     18/079 Павловић, Јован    13 3  
     18/015 Пајић, Стефан    15 14  
     18/071 Пејић, Алексеј    11 10  
     18/026 Петровић, Зарија    14 15  
     18/045 Пешић, Немања    11 3  
     18/019 Поповић, Марко    8 0  
     18/053 Постењац, Филип    11 0  
     18/052 Раденковић, Јелена    8 1  
     18/096 Радић, Милан    10 10  
     18/024 Радишић, Радован    15 7  
     18/043 Радовановић, Немања    12 8  
     18/107 Ристић, Игор    14 7  
     18/089 Савић, Милан    8 2  
     18/028 Симеуновић, Теодор    10 8  
     18/018 Спасојевић, Милош    13 7  
     18/081 Спасојевић, Михаило    13 9  
     18/036 Спасојевић, Радивоје    0 7  
     18/002 Стакић, Стефан    15 15 *са похвалом
     18/069 Станковић, Анђелка    8 5  
     18/057 Стиковић, Немања    8 5  
     18/003 Стојисављевић, Лука    12 10  
     18/068 Стојковић, Бојан    12 5  
     18/054 Тошић, Страхиња    10 8  
     18/067 Трајковић, Јован    10 8  
     18/041 Ћулум, Игор    14 8  
     18/070 Ћурлић, Данијел    12 9  
     18/055 Филиповић, Борис    12 5  
     18/031 Цицовић, Јелена    12 7  
     18/061 Чукарић, Ђорђе    12 2  
     18/110 Џолић, Миодраг    7 3  
  • [НАЈАВЕ] Четврти фестивал хуманистике, културе и уметности 23-25.05.2019.

    У оквиру четвртог Фестивала хуманистике, културе и уметности (ФЕСК) одржаће се промоција Лексикона библијске егзегезе као издања Библијског института. Поред Лексикона на фестивалу ће бити одржана и изложба о старим и ретким књигама из Ризнице Православне Цркве у Котору, а биће представљен и нови превод Студеничког типика у издању манастира Студенице. Фестивал ће се одржати од 23-25. маја 2019. године у Комбанк дворани (Дечанска 14). Детаљан програм можете преузети овде

  • [ОБАВЕШТЕЊЕ] Други тест из Увода у СЗ

    Други тест из Увода у СЗ одржаће се у четвртак 23.05. у 13.30 за катихетски и 15.00 за пастирски смер у сали 1.

    доц. др Нeнад Божовић

 

Предметни наставници и сарадници