Библијски институт

Распоред држања вежби у академској 2017/18.

 

Богословско пастирски (среда 8:30-10:00)

11.10. Пост 1 Зељковић Александар и Пост 2-3 Тодоровић Дарко

18.10. Пост 4-5 Александар Јеличић, Пост 6-8 Радосављевић Марко

25.10. нема вежби 

01.11. Филм Каин и Авељ - Урош Остојић

08.11. нема вежби 

15.11. Пост 9-11 Рацић Матеја, Пост 12-14 Поповић Томислав, Пост 15-17 Василије Станишковић

22.11. Василије Шкрбић 18-20, Пост 21-23 Васиљевић Јован, Пост 24-26 Слободан Лујић

29.11. Пост 27-30 Аћимовић Боривој, Станојевић Срђан Пост 31-34

06.12. Филм: Ноје и потоп - Игор Вујиновић

13.12. Пост 35-38 Марковић Душан, Пост 39-42 Савић Никола

20.12. Пост 43-46 Вукадиновић Никола, Пост 47-50 Лаушевић Марко

27.12. ТЕСТ 

 

Летњи семестар 2018:

07.02.2018. службено одсуство - нема наставе НАДОКНАДА за пастирски смер одржаће се у понедељак 05.02. у 18.30ч у сали 2. Вежбу бране: Изл 1-3 Душан Дуњић, Изл 4-6 Марко Жунић, Изл 7-9 Петар Радибратовић

14.02.2018. службено одсуство - нема наставе

21.02.2018. (прва седмица поста) Изл 10-12 Тасић Матеја, Изл 12-14 Зоран Милић, Изл 15-17 Миломир Крсмановић

28.02.2018. Изл 18-20 Томић Милан, Изл 21-22 Бранислав Станисављевић

07.03. Ковачевић Неша - Скинија – изглед и функција; Славиша Радукић - Свештеници и одежде (Д. Глумац – Библијска археологија) 

14.03. Александар Божовић - Жртве (Д. Глумац, Библијска археологија), Владо Јеринић Лев 9-10

21.03. Бр 22-23 Милан Здравковић, Бр 24-25 Бојан Маринковић

28.03. Пнз 33-34 Кузмановић Младен, ИНав 1-3 Душан Ђорђевић (Мартовски испитни рок - 26.03.2018.-31.03.2018)

04.04. Велика Среда (нема наставе – литиргијске вежбе)

11.04. ИНав 4-6 Спречо Митар, ИНав 7-8 Алекса Спасојевић

18.04. ИНав 9-10 Јањић Милош, ИНав 11-12 Лазар Милошевић

25.04. Суд 1-3 Богдановић Стефан, Суд 4-6 Арсић Душан 

02.05. Првомајски празници (нема наставе)

09.05. Суд 7-9 Александар Ћирковић, Суд 10-12 Караџић Дамјан 

16.05. Суд 13-14 Нојић Младен, Суд 15-16 Андрић Жарко 

23.05. ТЕСТ

  

Богословско-катихетски - група 1 (четвртак 15:00-16-30)

12.10. Пост 1 Јанко Јовановић и Пост 2-3 Арсенијевић Илија

19.10. Пост 4-5 Ђорђевић Милош, Јовановић Никола (17/020) Пост 6-8

26.10. Пост 9-11 Огњен Биочанин, Младеновић Теодора Пост 12-14

02.11. ДААД-конференција (нема вежби)

09.11. Филм Каин и Авељ - Филип Кузмановић

16.11. Костић Милош Пост 15-17, Васић Стефан Пост 18-20, Миленковић Михајло Пост 21-23

23.11. Грујић Душан Пост 24-26, Тамара Дрљача Пост 27-29, Александар Тасић Пост 30-32

30.11. Страхиња Миљковић - Филм: Ноје и потоп

07.12. Владимир Јовић Пост 33-34, Игњатовић Иринеј Пост 35-37

14.12. Михајло Милановић Пост 38-40, Маринковић Филип Пост 41-43.

21.12. Милић Душан Пост 44-46, Катарина Милосављевић Пост 47-50

28.12. ТЕСТ  

Летњи семестар:

08.02.2018. нема наставе (службено одсуство) НАДОКНАДА У УТОРАК 06.02. У 18.30 У УЧИОНИЦИ БР. 5. Вежбу бране: Изл 1-3 Петра Коснић, Изл 4-6 Стефан Лазовић

15.02.2018. Државни празник (Сретење Господње – нема наставе)

22.02.2018. Изл 7-9 Милосављевић Никола, Изл 10-12 Миловановић Стеван (прва седмица поста)

01.03.2018. Изл 12-14 Никола Јовановић, Изл 15-17 Мајсторовић Тома

08.03. Изл 18-20 Предраг Матић, Изл 21-22 Никола Машић

15.03. Ђурић Вукоје - Скинија – изглед и функција; Душан Милићевић - Свештеници и одежде (Д. Глумац – Библијска археологија)

22.03. Јуришић Срђан - Жртве (Д. Глумац, Библијска археологија), Немања Веселиновић Лев 9-10

29.03. Бр 22-23 Иван Мијаиловић, Бр 24-25 Марковић Ђорђе (Мартовски испитни рок - 26.03.2018.-31.03.2018)

05.04. Велики Четвртак (нема наставе – литиргијске вежбе)

12.04. Пнз 33-34 Немања Милашиновић, ИНав 1-3 Немања Долашевић (светла седмица)

19.04. ИНав 4-6 Јокић Атанасије, ИНав 7-8 – Иван Јоксић

26.04. ИНав 9-10 Кричка Милош, ИНав 11-12 Васковић Бојан

03.05. Суд 1-3 Игор Марјановић, Суд 4-6 Марко Макић

10.05. Суд 7-9 Никола Жунић, Суд 10-12 – Негослав Ђекић

17.05. Суд 13-14 Стефан Шинжар, Суд 15-16 – Величковић Никола

24.05. ТЕСТ Други тест из Увода у СЗ за катихетски програм за обе групе одржаће се у четвртак 24.05. у 15ч у сали 1. 

 

Богословско-катихетски - група 2 (петак 13:30-15:00)

13.10. Пост 1 Стевановић Небојша и Пост 2-3 Милијана Стојановић

20.10. Пост 4-5 Драган Николоски, Радосављевић Душан Пост 6-8

27.10. Пост 9-11 Немања Томић, Пено Немања Пост 12-14

03.11. ДААД-конференција (нема вежби)

10.11. Филм Каин и Авељ - Богдан Настић

17.11. Пост 15-17 - Драгана Поповић, Пост 18-20 Стојановић Лука, Пост 21-23 Ненадовић Божидар

24.11. Пост 24-26 - Пиљагић Војислав, Пост 27-29 Катарина Тодоровић, Пост 30-32 Пејчић Стефан

01.12. Филм: Ноје и потоп – Станковић Арсеније

08.12. Пост 33-34 - Станојевић Лука, Пост 35-37 - Цвијић Здравко

15.12. Пост 38-40 Перић Анђела, Пост 41-43 Пекић Стеван

22.12. Пост 44-46 Томић Бојан, Пост 47-50 Сентђерђи Марија

29.12. ТЕСТ  

Летњи семестар:

09.02.2018. Нема наставе (службено одсуство) НАДОКНАДА У УТОРАК 06.02.  У 18.30 У УЧИОНИЦИ БР. 5: Изл 1-3 Шћепановић Милован, Изл 4-6 Топаловић Славиша

16.02.2018. Државни празник (Сретење Господње – нема наставе)

23.02.2018. Изл 7-9 Марко Огњановић, Изл 10-12 Милош Субић(прва седмица поста) 

02.03.2018. Изл 12-14 Радовановић Лука, Изл 15-17 Петар Петровић

09.03. Изл 18-20 Милош Пантић, Изл 21-22 Стефан Ћаба

16.03. Поповић Миодраг - Скинија – изглед и функција; Сандо Александар - Свештеници и одежде (Д. Глумац – Библијска археологија)

23.03. Гаврило Станковић - Жртве (Д. Глумац, Библијска археологија), Лев 9-10 Поповић Никола 

30.03. Бр 22-23 Владан Милосављевић, Бр 24-25 Савовић Атанасије (Мартовски испитни рок - 26.03.2018.-31.03.2018)

06.04. Велики Петак (нема наставе – литургијске вежбе)

13.04. Пнз 33-34 Томић Недељко, ИНав 1-3 Цвијановић Дејан (светла седмица) 

20.04. ИНав 4-6 Петровић Стеван, ИНав 7-8 Симо Јовановић 

27.04. ИНав 9-10 Марко Петровић, ИНав 11-12,

04.05. Суд 1-3 Раденовић Игор, Милорад Божић Суд 4-6

11.05. Суд 7-12 Миливоје Томић, Суд 13-16 Никола Милојевић

18.05. Суд 17-21 Динић Урош

25.05. ТЕСТ (ВАЖНО) Други тест из Увода у СЗ за катихетски програм за обе групе одржаће се у четвртак 24.05. у 15ч у сали 1. Вежбе за другу групу у петак 25.05. неће се одржати.  

 

Предметни наставници и сарадници