Библијски институт


  • [РЕЗУЛТАТИ] Други тест из Старозаветне историје (јунски рок)

    2018/2019  
    Старозаветна историја - Пастирски смер  
       
    Презиме и име 2. колоквијум
    Аћимовић Боривој 17/031 6
    Богдановић Стефан 17/002 14
    Васиљевић Јован 17/025 10
    Вујиновић Игор 17/083 5
    Гођевац Марко 17/108  
    Дуњић Душан 17/041 11
    Ђорђевић Душан 17/132  
    Жуњић Бранко 17/033 12
    Здравковић Милан 17/131 0
    Зељковић Александар 17/089 3
    Јањић Милош 17/143 10
    Јевтић Дејан 17/107 2
    Јеличић Александар 17/006 12
    Јовановић Даниел 17/069  
    Ковачевић Нешо 17/145 11
    Косић Младен 17/001 1
    Кузмановић Младен 17/088 7
    Лаушевић Маринко 17/085 5
    Лујић Слободан 17/062 5
    Макарић Марко 17/162 7
    Мартиновић Сандра 17/175 9
    Мијаиловић Филип 17/086  
    Новаковић Тешан 17/079 11
    Нојић Младен 17/092 15
    Остојић Урош 17/013 14
    Павићевић Илија 17/098 10
    Поповић Томислав 17/072  
    Радибратовић Петар 17/113  
    Радосављевић Марко 17/090 1
    Радукић Славиша 17/142 2
    Рацић Матеја 17/161 12
    Савић Никола 17/059 14
    Скорић Владимир 17/108  
    Спречо Митар 17/121 0
    Станић Павле 17/153 13
    Станишковић Василије 17/130 6
    Станисављевић Бранислав 17/136 7
    Станојевић Срђан 17/144  
    Тадић Радмило 18/153 1
    Тасић Матеја 17/036 15
    Тодорић Немања 17/028 4
    Тодоровић Дарко 17/099  
    Томић Милета 17/159  
    Ћирковић Александар 17/087 1
    Шкрбић Василије 17/055 11

     

    2018/2019  
    Старозаветна историја - Катихетски смер  
       
    Презиме и име 2. колоквијум
    Анђелић Недељко 16/068  
    Биочанин Огњен 17/064 7
    Васковић Бојан 17/154 2
    Величковић Никола 17/048 7
    Веселиновић Немања 17/030 9
    Вучковић Ђорђе 17/021 14
    Динић Урош 17/077 2
    Долашевић Немања 17/039 2
    Ђорђевић Милош 17/035 14
    Жунић Никола 17/115 11
    Игњатовић Иринеј 17/067 15
    Јвановић Јанко 17/009 11
    Јовановић Никола 17/020 13
    Јовановић Никола 17/075 1
    Јовановић Симо 17/061 6
    Јовановић Урош 17/138  
    Јовић Владимир 17/004 14
    Јокић Атанасије 17/045 3
    Коснић Петра 17/106 7
    Костић Милош 17/056 3
    Мајсторовић Тома 17/082 1
    Маринковић Филип 17/010 14
    Марковић Ђорђе 17/016 13
    Матић Предраг 17/073 8
    Машановић Немања 17/058 15
    Машић Никола 17/071 9
    Мијаиловић Иван 17/044 6
    Миленковић Михаило 17/003 15
    Милић Душан 17/063  
    Милићевић Душан 17/008 14
    Миловановић Стеван 17/101 14
    Милојевић Никола 17/074 4
    Милосављевић Катарина 17/171 13
    Миљковић Страхиња 17/042 10
    Младеновић Теодора 17/052 5
    Настић Богдан 17/157 6
    Ненадовић Бошко 17/112  
    Николоски Драган 17/023 15
    Ноновић Александар 17/161 4
    Павловић Дејан 17/050 1
    Павловић Петар 17/111  
    Пантић Милош 17/169 2
    Пејчић Стефан 17/032  
    Пекић Стефан 17/027 12
    Пено Немања 17/024 13
    Перић Анђела 17/007 15
    Петровић Петар 17/065 11
    Петровић Стеван 17/139 7
    Пиљагић Војислав 17/165  
    Поповић Драгана 17/011  
    Поповић Миодраг 17/054 15
    Поповић Никола 17/070 5
    Раденовић Игор 17/040 13
    Радосављевић Душан 17/018 15
    Растока Дамјан 17/078 10
    Савовић Атанасије 17/049 0
    Сентђерђи Марија 17/043 11
    Станковић Арсеније 17/155 3
    Станковић Гаврило 17/068 4
    Станојевић Лука 17/037 7
    Стевановић Небојша 17/005 15
    Стојановић Лука 17/014 9
    Стојановић Милијана 17/066 14
    Субић Милош 17/119  
    Тасић Александар 17/034 11
    Тинтар Невенко 16/050 2
    Тодоровић Дарко 17/099 0
    Томић Бојан 17/093 9
    Томић Недељко 17/053 9
    Томић Немања 17/135  
    Топаловић Славиша 17/051 6
    Ћабак Стефан 17/080 5
    Цвијановић Дејан 17/109  
    Цвијић Здравко 17/026 5
    Шинжар Стефан 17/015 12
    Шћепановић Милован 17/118  
  • [РЕЗУЛТАТИ] Тестови из Старозаветне егзегезе и теологије (23.05.2019)

    2019/2020 ЈУНСКИ рок  
    Старозаветна егзегеза и Старозаветна теологија  
       
    Презиме и име БР. БОДОВА
    МАГДАЛЕНИЋ МИЛАН  14
    МИХИЋ НЕМАЊА 13
    КАЛИЧАНИН ДИМИТРИЈЕ 15
    ВУЈАСИНОВИЋ ДЕЈАН 11
    ЂУРЂЕВИЋ АНДРЕЈ 12
    МИХАЈЛОВИЋ НИКОЛА 9
    ЂУРЂЕВИЋ АЛЕКСАНДАР  10
    АНЂЕЛКОВИЋ ЈЕЛЕНА 9
    МИЛИЋ АЛЕКСАНДАР 11
    РАДОВАНОВИЋ МИРОСЛАВ 15
    МОМИРОВ НИКОЛА 5
    ВАРГА ЈАНКО 1
    СЛИЈЕПЧЕВИЋ ЗОРАН 11
    ЦВИЈАНОВИЋ АЛЕКСАНДАР 10
    СУБИЋ МИЛИЈАНА 2
    КОСТАДИНОВИЋ САША 3
    БОЖИЋ МИЛОШ 6
    МИТИЋ ДУШАН 5
    ГРУЈИЧИЋ АЛЕКСА 10
    КОЦИЋ МИЛОШ 5
    РАДОВАНЧЕВИЋ НЕВЕНА 3
    ЦВЕТКОВИЋ АЛЕКСАНДАР (ИРИНЕЈ) 6
    АЛЕКСА НИЋИФОРОВИЋ 5
    СТЕФАН БЕОЧАНИН 6
    СТАНКОВ РАДМИЛА 5
    ВУЛИН РАЈКО 3
    СТЕФАН КРНЕТИЋ 9
    ТРИПКОВИЋ СТЕФАН 11
    ИВКОВИЋ ЈОВАН 10
    МИЛОСАВЉЕВИЋ МИЛАН 15
    ТРОЈАНОВИЋ НЕНАД 9
    ЈОВИЧИЋ РАДОВАН 11
    ЖИВКОВ СТЕФАН 11
    ЛУКИЋ ИЛИЈА 9
    БИРАЧ ВЕЉКО 14
    КОПИЋ НИКОЛА 10
    КОШУТИЋ БОЈАН  9
    МИТРОВИЋ СТЕВАН 12
    МАРИНКОВИЋ РАТКО 3
    ДРАЈИЋ НЕБОЈША 14
    ЛАЗАРЕВИЋ УРОШ 4
    АНДРЕЈИЋ ДРАГАНА 13
    ГОРДОВИЋ НИКОЛА 14/135 3
    МИЛИЋ АЛЕКСАНДАР  5
    СРЂАН РАКИЋ 9
    БЛАГОЈЕВИЋ СТЕФАН 5
    ЦАКИЋ ФИЛИП 11
    МИЛИНОВИЋ СЛАВИША 14/102 13
    МАРЈАНОВИЋ ДУШАН 1
    ЉУБЕНОВИЋ ЈЕЛЕНА  8
    ЛАЗИЋ НЕБОЈША 6
    НЕДИЋ СТЕФАН 10
    ЛАЗИЋ ДРАГАН 7
    ПЕТРОВИЋ НЕБОЈША 13
  • [РЕЗУЛТАТИ] Други тест из Увода у Стари Завет (пастирски) 23.05.2019.

    Бр. инд. Име и презиме Први тест 27.12.2018. други тест 23.05.2019
     18/111 Бакоч, Момчило    13 10
     18/006 Березлев, Наташа    15 10
     18/151 Богдановић, Предраг    4 0
     18/109 Вујиновић, Вук    15 14
     18/007 Вујић, Вељко    15 13
     18/098 Гајић, Немања    8 13
     18/106 Глишић, Никола    2 6
     18/141 Денчић, Давид    13 12
     18/030 Дујаковић, Лазар    14 14
     18/086 Ђенадић, Марко    12 8
     18/139 Ђинић, Томислав    4 0
     18/116 Ђорђић, Милорад    0 0
     18/140 Ђурић, Миленко    8 11
     18/124 Ђурковић, Лазар    13 6
     18/145 Живановић, Владимир    15 15
     18/133 Живковић, Стефан    1 0
     18/135 Жујовић, Јелица    0 0
     18/144 Јанчић, Симеон    7 5
     18/126 Јовичић, Срђан    8 5
     18/131 Каиновић, Драган    9 2
     18/023 Клепић, Михаило    9 6
     18/149 Кнежевић, Дејан    8 5
     18/027 Ковачевић, Сава    12 9
     18/032 Купрешак, Никола    12 9
     18/040 Лагунџин, Филип    12 12
     18/099 Лазић, Лазар    11 9
     18/129 Лијескић, Божидар    10 5
     18/059 Мајсторовић, Петар    15 10
     18/014 Мартиновић, Димитрије    15 9
     18/025 Миленковић, Милан    10 0
     18/160 Милошевић, Лука    5 6
     18/121 Мирковић, Никола    0 3
     18/132 Младеновић, Никола    6 0
     18/127 Мојсић, Милош    1 8
     18/056 Несторовић, Александар    10 10
     18/143 Николић, Стефан    11 11
     18/119 Одавић, Ђорђе    5 8
     18/161 Остојић, Горан    1 6
     18/115 Пантелић, Александар    7 4
     18/117 Пантић, Милош    0 6
     18/123 Паповић, Милош    5 2
     18/038 Пебић, Драган    12 9
     18/118 Петровић, Ђорђе    4 13
     18/033 Плавшић, Душан    15 15
     18/125 Поповић, Александар    10 13
     18/114 Пушкар, Стеван    0 7
     18/073 Радовановић, Александар    15 10
     18/156 Радовић, Василије    4 0
     18/122 Сибиновић, Душан    7 5
     18/137 Симић, Јован    4 4
     18/130 Смилић, Урош    8 9
     18/136 Станимировић, Ђорђе    7 8
     18/058 Стјепановић, Никола    10 9
     18/120 Тасевски, Немања    9 8
     18/134 Терзић, Милош    4 10
     18/128 Тркуља, Ђура    - 0
     18/146 Шутић, Александар    7 8
  • [РЕЗУЛТАТИ] Други тест из Увода у Стари Завет (катихетски) 23.05.2019.

    Бр. инд. Име и презиме Први тест 27.12.2018. Други тест 23.05.2019  
     18/083 Алексић, Алекса    15 8  
     18/062 Аџић, Ђорђе    14 7  
     18/035 Башица, Милош    7 0  
     18/105 Бјелица, Милош    2 0  
     18/048 Божић, Божидар    7 0  
     18/080 Бокун, Милица    13 3  
     18/108 Бранковић, Никола    3 0  
     18/095 Вериш, Радослав    11 0  
     18/112 Веселиновић, Милутин    3 4  
     18/103 Вујевић, Томислав    11 5  
     18/021 Вукман, Никола    13 12  
     18/094 Вукосављевић, Никола    0 0  
     18/008 Вукотић, Урош    8 6  
     18/013 Гавриловић, Бошко    11 9  
     18/022 Глигић, Стефан    13 8  
     18/087 Голубовић, Радиша    13 5  
     18/010 Гуска, Теодор    14 11  
     18/148 Дашић, Марко    14 3  
     18/049 Драговић, Василије    12 8  
     18/060 Ђерковић, Стефан    3 11  
     18/084 Ђокић, Ана    13 10  
     18/042 Живковић, Милан    14 6  
     18/154 Ивановић, Давид    12 7  
     18/102 Игњатовић, Данијел    12 7  
     18/064 Иликтаревић, Владислав    8 7  
     18/050 Илић, Немања    12 7  
     18/101 Ичин, Никола    14 0  
     18/091 Јевтовић, Владимир    2 0  
     18/005 Јовановић, Стефан    11 4  
     18/093 Јовић, Немања    2 7  
     18/065 Киселички, Владимир    12 9  
     18/034 Ковачевић, Бобан    8 6  
     18/097 Ковачевић, Марија    13 8  
     18/072 Којић, Жељко    11 5  
     18/076 Коловић, Марко    10 6  
     18/092 Кошевић, Вељко    11 5  
     18/044 Лазић, Никола    12 7  
     18/009 Лепенац, Јован    13 8  
     18/016 Лукић, Јован    4 5  
     18/113 Лукић, Стефан    7 0  
     18/017 Љубић, Лазар    10 6  
     18/074 Малић, Негован    2 1  
     18/082 Маличић, Милош    12 2  
     18/004 Марић, Стефан    8 14  
     18/011 Марјановић, Ђорђе    11 10  
     18/046 Марковић, Миодраг    11 9  
     18/088 Медић, Вукашин    9 2  
     18/066 Милајчић, Александар    15 11  
     18/029 Милановић, Милан    14 5  
     18/063 Милановић, Милован    5 0  
     18/104 Милетић, Милан    9 5  
     18/078 Милинковић, Александра    11 2  
     18/012 Милићевић, Драган    14 13  
     18/020 Мирковић, Митар    15 10  
     18/075 Митић, Александар    8 0  
     18/047 Михајловић, Милош    12 6  
     18/077 Михајловић, Филип    9 0  
     18/051 Недељковић, Лука    9 5  
     18/039 Новић, Ненад    14 8  
     18/079 Павловић, Јован    13 3  
     18/015 Пајић, Стефан    15 14  
     18/071 Пејић, Алексеј    11 10  
     18/026 Петровић, Зарија    14 15  
     18/045 Пешић, Немања    11 3  
     18/019 Поповић, Марко    8 0  
     18/053 Постењац, Филип    11 0  
     18/052 Раденковић, Јелена    8 1  
     18/096 Радић, Милан    10 10  
     18/024 Радишић, Радован    15 7  
     18/043 Радовановић, Немања    12 8  
     18/107 Ристић, Игор    14 7  
     18/089 Савић, Милан    8 2  
     18/028 Симеуновић, Теодор    10 8  
     18/018 Спасојевић, Милош    13 7  
     18/081 Спасојевић, Михаило    13 9  
     18/036 Спасојевић, Радивоје    0 7  
     18/002 Стакић, Стефан    15 15 *са похвалом
     18/069 Станковић, Анђелка    8 5  
     18/057 Стиковић, Немања    8 5  
     18/003 Стојисављевић, Лука    12 10  
     18/068 Стојковић, Бојан    12 5  
     18/054 Тошић, Страхиња    10 8  
     18/067 Трајковић, Јован    10 8  
     18/041 Ћулум, Игор    14 8  
     18/070 Ћурлић, Данијел    12 9  
     18/055 Филиповић, Борис    12 5  
     18/031 Цицовић, Јелена    12 7  
     18/061 Чукарић, Ђорђе    12 2  
     18/110 Џолић, Миодраг    7 3  
  • [СТИПЕНДИЈЕ] Учење немачког језика

    Немачка фондација Brоt für die Welt расписује конкурс за учење немачког језика на Универзитету Лучијан Блага у Сибиу (Румунија). Курс траје од октобра 2019. до априла 2020. и на њега се могу пријавити студенти који имају завршене основне студије. Он обухвата учење језика од најосновнијег, почетног А1 нивоа па све до Б1. Рок за пријаву је продужен до 15. јуна. Детаље у вези са конкурсом као и потребну документацију можете наћи у овом информатору, пријавни лист можете преузети овде, а о свим нејасноћама можете се информисати путем мејла Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.. Више о фондацији Brot für die Welt погледати на сајту https://www.brot-fuer-die-welt.de/.

  • [НАЈАВЕ] Четврти фестивал хуманистике, културе и уметности 23-25.05.2019.

    У оквиру четвртог Фестивала хуманистике, културе и уметности (ФЕСК) одржаће се промоција Лексикона библијске егзегезе као издања Библијског института. Поред Лексикона на фестивалу ће бити одржана и изложба о старим и ретким књигама из Ризнице Православне Цркве у Котору, а биће представљен и нови превод Студеничког типика у издању манастира Студенице. Фестивал ће се одржати од 23-25. маја 2019. године у Комбанк дворани (Дечанска 14). Детаљан програм можете преузети овде

  • [ОБАВЕШТЕЊЕ] Други тест из Увода у СЗ

    Други тест из Увода у СЗ одржаће се у четвртак 23.05. у 13.30 за катихетски и 15.00 за пастирски смер у сали 1.

    доц. др Нeнад Божовић

 

Контакт

ПРАВОСЛАВНИ
БОГОСЛОВСКИ
ФАКУЛТЕТ


БИБЛИЈСКИ ИНСТИТУТ


Мије Ковачевића 11б
11060 Београд
Република Србија


Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.


Радно време